Lata doświadczenia

Firma ZIBI powstała w roku 1988. Od tamtej pory, nieprzerwanie podstawę naszej działalności stanowi handel oraz świadczenie usług dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przez wszystkie minione lata intensywnie zdobywaliśmy wiedzę, doświadczenie oraz zaufanie i sympatię naszych klientów. Szczycimy się faktem, że nasza firma od powstania do dnia dzisiejszego zachowuje rodzinny charakter. Dzięki temu lepiej znamy naszych klientów i jesteśmy bliżej ich potrzeb i problemów.

Tradycja + innowacja

Dwie dekady działalności ugruntowały naszą pozycję na rynku. Jesteśmy rozpoznawalni i kojarzeni z solidnością, lojalnością i uczciwością. Absolutnym priorytetem są dla nas złote standardy profesjonalnej współpracy, które wypracowaliśmy podczas wieloletniej działalności na polskim rynku. Konserwatywne podejście do dobrych praktyk biznesowych łączymy z innowacyjnością i elastycznością w zakresie oferowanych usług.

Świadomość i odpowiedzialność

Jesteśmy częścią naszego otoczenia biznesowego i mamy świadomość, że wpływamy na jego kreowanie. Własnie dlatego nasza nowa marka - Ledvision, to rozwiązanie które odpowiada na aktualne potrzeby i problemy lokalnej społeczności biznesowej. Uruchamiając wielkoformatowy ekran LED kierujemy się troską o estetykę i ekologię. W zakresie naszej odpowiedzialności zwracamy uwagę na problem zanieczyszczenia przestrzeni reklamami oraz na ekologiczny aspekt masowej produkcji reklam papierowych. W związku z tym chcemy nie tylko doradzać, jak efektywnie wykorzystać nowoczesną technologię dla zwiększenia zysków firmy, ale także edukować w zakresie odpowiedzialnej aktywności reklamowej.